Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR je naša prevádzka až do odvolania zatvorená.
Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii a objednávky naďalej vyhotovujeme a zasielame.
Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom na dobierku nie je momentálne možná, je však možná platba kartou. Alebo ponúkame možnosť platby vopred na účet.


OSOBNÝ ODBER

Osobný odber priamo v našej predajni nie je momentálne možný ale ponúkame možnosť vyzdvihnutia vyhotoveného tovaru v blízkosti našej predajne alebo skladu po telefonickej dohode.
Pri osobnom odbere stále platí, ako doteraz, len možnosť platby vopred na účet. Tovar nie je možné uhradiť pri odbere!!!
Osobné vyzdvihnutie je realizované v blízkosti našej predajne na Ľ.Štúra 3 (na autobusovej stanici) alebo pri sídle našej firmy na Nitrianskej ceste 20 v Nových Zámkoch. Inde osobný odber možný momentálne nie je.
Vyzdvihnutie je realizované po telefonickej dohode so zákazníkom počas pracovných dní v čase od 9:00 do 17:00 hod. na tel. č. 0911 31 66 95.

PRE ZACHOVANIE ČO NAJVÄČŠEJ BEZPEČNOSTI JE POTREBNÉ MAŤ PRI ODBERE RÚŠKO A RUKAVICE!!! INAK VÁM TOVAR NEBUDE VYDANÝ!
Odporúčame si tiež doniesť vlastné pero pre podpis potvrdenia o vyzdvihnutí objednávky.


TLAČ DOKUMENTOV A FOTOGRAFIÍ

V prípade ak máte záujem o tlač dokumentov alebo fotografií, kontaktujte nás mailom na fotokuruc@fotokuruc.sk.

>> MÁME PRE VÁS TIEŽ ŠPECIÁLNU AKCIU! DOPRAVU ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 30€ (štandardne nad 50€) po ZADANÍ KÓDU "DOPRAVA ZADARMO" v nákupnom košíku pri objednávke do kolónky POUKÁŽKY!

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár alebo mailom na fotokuruc@fotokuruc.sk. Budeme sa snažiť odpovedať Vám čo najskôr.
Ďakujeme za pochopenie.