Platba kartou cez virtuálny POS terminál CardPay

CardPay je určená pre platobné karty typu VISA, VISA Electron, MasterCard bez ohľadu na to, v ktorej banke je karta vydaná. Stačí, aby ste na nej mali povolenú platbu cez internet a nastavený dostatočný limit na internetové platby. Tento spôsob je veľmi obľúbený aj preto, že vám dovolí uhradiť objednávku aj zo zahraničného účtu bez medzinárodných poplatkov, ktoré by ste inak zaplatili pri medzinárodnom medzibankovom prevode.

Po dokončení objednávky budete presmerovan(á)ý na zabezpečený platobný server poskytovateľa služby CardPay, cez virtuálny POS terminál Tatra banky (https://www.tatrabanka.sk/sk/business/ucty-platby/sprievodca-cardpay/), kde vyplníte potrebné platobné údaje.

Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a suma vo výške kúpnej ceny odpočítaná z Vášho účtu. Platiť môžete platobnými kartami Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard. CardPay tiež ponúka platby cez ApplePay a GooglePay
O bezpečnosť svojich peňazí a údajov z karty sa nemusíte obávať.
Celý proces platby platobnou kartou prebieha výhradne na zabezpečených stránkach Tatra banky, teda mimo našich stránok, a my ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z Vašej platobnej karty.

Ďalšie informácie nájdete na stránkach Tatra Banky TU.